Боби Цонев загуби от Петър Витанов в Китай

Бившият халф на Левски Борислав Цонев беше титуляр за Далиен Про, но тимът му загуби визитата си на Тиендзин Джинмен Тайгър с 0:1 и е в серия от три поредни поражения в първенството на Китай. За домакините от първата минута игра Петър Витанов, който беше сменен след почивката от Фран Мерида.

Единствения гол за отбора на Витанов отбеляза Гуо Хао още в 6-ата минута. Малко преди края на мача Вас Нунес от Далиен получи директен червен картон.

Далиен Про е на предпоследното 15-о място в класирането с едва 18 точки и до последно ще води битка за оцеляване в Суперлигата. Тиендзин Джинмен Тайгър заема 8-а позиция в подреждането с 37 точки.

Начело е Шанхай Порт с 56 точки, следван от Шандун Тайшан с 47.