БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Фелайни наказа отбора на Боби Цонев

Борислав Цонев игра цял мач за Далиан Про, а отборът му загуби с 0:2 гостуването си на Шандун Тайшан от 11-ия кръг на китайското първенство. Домакините изковаха успеха в края на първото полувреме. Резултата откри бившият белгийски национал Маруан Фелайни в 36-ата минута, а в 45-ата се разписа Хуанг Женгю.

Шандун Тайшан беше по-добрият тим и заслужено стигна до победата, с която излезе на пето място в класирането. Далиан пък регистрира пета поредна загуба и се намира на предпоследната 15-а позиция с 6 точки.

Начело в подреждането е Шанхай Порт с 26 точки, пред Чънду Рончен с 23 и Шанхай Шънхуа с 19.

В следващия кръг Борислав Цонев и компания ще посрещнат Пекин Гуоан.