Чорбаджийски не игра при загуба на Диошдьор

Българският защитник Божидар Чорбаджийски отново не получи шанс за изява за своя Диошдьор в гостуването на МТК Будапеща. Срещата бе от 6-ия кръг на полската Екстракласа и завърши с успех на домакините с 2:1.

МТК поведе още в 5-ата минута с попадение на Михали Ката, а Ищван Богнар удвои в 57-ата.

Алекс Вайехо върна надеждите на Диошдьор в 60-ата минута, но гостите не намериха сили да стигнат поне до изравняване и трябваше да преглътнат загубата.

С тази победа МТК Будапеща оглави класирането с 11 точки. Диошдьор пък вече е на 3-тото място с 10 точки.