Луд мач в Разград, Лудогорец още не е шампион

Вестерло и Йорданов загубиха от Гент у дома

Отборът на Вестерло загуби с 1:3 домакинството си на Гент от 3-ия кръг на първенството на Белгия. Българският национал Едисон Йорданов започна сред титулярите за домакините, но бе заменен в 72-рата минута.

Срещата започна добре за Вестерло, който откри резултата с гол на Николас Мадсен от дузпа.

След това обаче Гент взе инициативата и направи пълен обрат. Цуйоши Уатанабе изравни в 34-тата минута, а впоследствие два гола добави и Юго Кайперс в 60-ата и 73-тата минута от дузпа.

Това бе трети успех от три мача за Гент, който дели първото място с Роял Юнион с по 9 точки. Вестерло пък остава без успех с 1 спечелена точка на 14-тата позиция.