Турнир на талантите U14: Зона Велико Търново - Зона София 0:2

Дубълът на Спартак (Варна) трудно излъга Доростол

Вторият отбор на Спартак (Варна) спечели у дома с 3:2 срещу Доростол (Силистра) в приятелска среща. Стана интересен и оспорван мач. Домакините започнаха със състав, в който имаше и футболисти от първия им отбор. Бяха по-добри през първото полувреме. В средата му поведоха с попадение на Мартин Янакиев. Евгени Илиев удвои малко преди почивката. Отлична възможност за гол пък пропиляха гостите. Те обаче доминираха през първата половина на втората част. Капитанът им Георги Димитров намали от дузпа. Скоро Севдалин Стайков изравни с глава. После настана равновесие на терена. Даниел Халачев реализира победното попадение за варненци. Изтичаха последните секунди на контролата, когато Максим Йорданов отправи страховит удар към вратата на Спартак, но топката премина на сантиметри от външната страна на гредата.