Национална лига футзал: Левски - Черно море

Младите "соколи" с нова победа

След като преди няколко дни дубъла на Спартак (Варна) разгроми с 6:1 тима на Устрем (Дончево), младите "соколи" постигнаха нова победа в контролна среща. Този път те спечелиха срещу Рилци с 4:1 на игрището на СК "Локомотив". С играта си втория тим на Спартак доказа, че през настоящата кампания ще играе съществена роля в Североизточната Трета лига

Попаденията за Спартак в контролата срещу Рилци отбелязаха Хидает Хюсеин от дузпа, Симеон Иванов и голмайстора на младите "соколи" Мартин Янакиев, а през второто полувреме Александър Александров наниза четвъртия гол. Към края гостите отбелязаха почетен гол за 1:4.