Карл Фабиен върна Славия на победния път, "белите" се наложиха над Черно море - на живо с отзивите от двата лагера

Рибакина се класира за четвъртфиналите след 21 минути на корта

Елена Рибакина продължава защитата на титлата си на третия за годината турнир от "Големия шлем" "Уимбълдън". Третата в схемата при жените състезателка от Казахстан се класира за четвъртфиналите, след като прекара на корта едва 21 минути заради отказване на съперничката й Беатрис Адад Мая.

Рибакина проби сервиса на 13-ата в схемата бразилка и поведе с 3:1, след което затвърди аванса си, печелейки подаването си за 4:1, което се оказа и последният гейм в мача.

Мая показа, че не може продължи и Рибакина се класира за следващия кръг, където очаква победителката от двубоя между Онс Жабюр (Тунис) и Петра Квитова (Чехия).