Радост за Спортист (Генерал Тошево)

Спортист надви Устрем (Дончево) с 2:1 в Генерал Тошево. Двубоят е от 28-ия кръг на Североизточната Трета лига. Всичко в мача приключи през първото полувреме. Симеон Симеонов откри резултата за домакините, четвърт час след началото. Венелин Колимечков удвои след 20 минути. Кристиян Димитров върна интригата с попадение, 180 секунди преди почивката за окончателното 2:1. През втората част гостите натиснаха.

Пропуснаха обаче поне да изравнят. Голмайсторът им Виктор Георгиев уцели гредата. В 83-ата минута пък съотборника му Славомир Събчев получи втори жълт и червен картон за спречкване със противник.