Локо (Русе) срази Спортист (Генерал Тошево)

Локомотив надви Спортист (Генерал Тошево) с 4:0 в Русе. Двубоят е от 27-ия кръг на Североизточната Трета лига. Мачът беше равностоен близо час. После силите на гостите свършиха. Дотогава те имаха шансове за гол, но не ги оползотвориха. Домакините обаче успяха. Дани Братоев откри в 20-ата минута с шут от далечно разстояние.

От идентична дистанция и след рикошет Добромир Филипов удвои в 32-ата минута. В 58-ата Динко Станчев навърза половината отбор на противника и подаде, а Бисер Георгиев вкара – 3:0. В 70-ата минута Станчев  нахлу от фланга и стреля неспасяемо – 4:0.