Дубълът на Спартак II (Варна) измъкна победата накрая

Вторият отбор на Спартак (Варна) спечели гостуването си на Устрем (Дончево) с 2:1. Двубоят е от 27-ия кръг на Североизточната Трета лига. Малките „соколи“ взеха трите точки в последните секунди. Заслужен успех за тях с оглед случилото се на терена. Имаха и още шансове да вкарат. Дани Начев откри резултата от фаул в 35-ата минута за 0:1. Пред отсрещната врата Виктор Христов пропусна два пъти.

Той обаче беше спрян с нарушение в 77-ата минута и сам реализира дузпата – 1:1. Накрая Начев центрира, настана суматоха и Даниел Халачев донесе победата. Домакините скочиха, че е докоснал топката с ръка, но гола беше зачетен.