Ботев II (Враца) взе точките в Дреновец

Вторият отбор на Ботев (Враца) спечели в Дреновец с 3:1 срещу едноименния тим. Срещата e от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Ивайло Георгиев. Още голове можеха да вкарат футболистите му. Митко Панов беше спрян с нарушение от бранител на домакините и Радослав Захариев реализира дузпата, десетина минути след началото. Иван Нешков удвои с удар от границата на наказателното поле в 17-ата минута. В 67-ата Георги Георгиев направи с глава резултата категоричен след центриране на Петър Кепов.

120 секунди преди края влезлия като резерва Патрик Колчов реализира почетното попадение за Дреновец. След това съотборника му Абдулай Камара удари съперник и беше отстранен с червен картон.