Дреновец обърна Локо (Мездра)

В Дреновец, едноименният тим победи с 3:2 борещия се за първото място Локомотив (Мездра). Срещата е от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Обещаващо начало за „железничарите с попадение в 6-ата минута на Васил Сапунджиев.

Обратът тръгна в средата на първото полувреме, когато Александър Веселинов изравни. Малко преди почивката Денис Димитров пропусна да вкара втори гол за домакините. Това направи обаче Ангел Петров в средата на втората част с красиво воле. В 76-ата минута пък Ангел Каишев се възползва от пас на Веселинов и прехвърли вратаря на Локомотив – 3:1. В 88-ата минута Сапунджиев фаулира Теодор Тошев и получи червен картон. В разразилата се суматоха Абдула Камара от Дреновец блъсна съперник и също беше отстранен. Накрая топката спря още веднъж в мрежата на домакините след удар на Николай Ганчев – 3:2.