Борис Станков и Никола Бушняков в студио "Дерби": "Скачени съдове" ли са Левски и ЦСКА-София

Дубълът на Ботев (Враца) с ценна победа

Ботев II (Враца) спечели у дома с 2:1 срещу Янтра (Полски Тръмбеш). Срещата e от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Асен Русинов центрира, Мирослав Маринов овладя и отблизо откри головата сметка на врачани в 21-ата минута. В 48-ата Пламен Спасов пропусна да удвои от дузпа. Красен Славчев възстанови равенството с глава в 67-ата минута след центриране от корнер.

Само след 120 секунди обаче Николай Стефанов стреля неспасяемо от границата на наказателното поле за окончателното 2:1. Красимир Тодоров, Митко Панов и Русинов също имаха шансове да вкарат. И футболист на Янтра беше близо до попадение.