Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Новата звезда на Лудогорец впечатлява в първите си мачове

Кайо Видал е един от футболистите на Лудогорец в най-добра форма, редом до Кирил Десподов, Игор Тиаго и Серджио Падт. Бразилецът вкара много важния и красив първи гол във вратата на Ботев (Пловдив) за успеха с 2:0 на "Колежа".

Той засече от въздуха подаване на Десподов и не остави шансове на Хидайет Ханкич. Статистиката на 22-годишния бразилец в Разград е следната: 8 мача във всички турнири, с участие в общо 4 гола. Три от тях са реализирани, а асистенцията му е една.

Лудогорец дръпна с четири точки на ЦСКА - София и удължи агонията на Ботев на "Колежа"

Кайо Видал е записал общо 424 минути с екипа на "орлите", в които е изработил въпросните 4 попадения. Тоест, той изработва гол на всеки 106 минути, пише "Мач Телеграф".

Снимки: Startphoto