Дреновец с важен успех

В Дреновец, едноименния тим победи Янтра (Полски Тръмбеш) с 3:1 и се отдалечи от последните места в класирането. Срещата е от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите владееха инициативата през цялото време. Създадоха и доста възможности за гол, но не бяха рационални в завършващата фаза като противник си. Денис Димитров вкара от дузпа за Дреновец в средата на първата част.

Това съотношение се запази до 61-ата минута, когато Милчо Милчев удвои. Скоро обаче Мартин Димитров върна интригата с попадение за Янтра. В 80-ата минута пък рефера не зачете изравнително попадение с глава на Ростислав Данчев. Александър Веселинов фиксира 3:1 с гол в последните секунди.