Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Отново малшанс за отбора на Велковски

Последният в класирането на полската Екстракласа Миедж (Легница) във втори порден мач изпусна победата в заключителните секунди. Преди седмица Димитър Велковски и компания завършиха 2:2 с Легия (Варшава), а днес направиха 1:1 при визитата си на Стал (Миелец). Българският защитник беше титуляр и получи жълт картон в 70-ата минута.

Чука откри за гостите в 57-ата минута след пас на Колдо Обиета, а в 90-ата Алекс Вайехо от Стал получи червен картон. Въпреки това, домакините съумяха да стигнат до равенството с попадение на Матеуш Матрас дълбоко в добавеното време.

"Загубихме важни точки в края. Същото се случи и в предишния мач. Смятам, че преди изравнителния гол имаше нарушение в наша полза, което не беше отсъдено", коментира треньорът на Миедж Гжегож Мокри.

Тимът на Велковски е на дъното в таблицата с 21 точки и съвсем минимални шансове да се спаси от изпадане.