Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Илич: Не знаех, че имаме 9 поредни победи като гост, Левски играе страхотно

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич обяви след победата с 2:0 над Славия, че очаква качествен сблъсък в следващия кръг срещу Левски, защото “сините” играят страхотен футбол.

ЦСКА - София нямаше проблеми на "Овча купел", топ съдия отмени автогол заради засада

“Днес беше изключително труден мач, защото миналата седмица отпаднахме от турнира за Купата на България. През първото полувреме не изглеждахме добре и ми се струваше, че бяхме под емоциите от мача с Черно море. През второто полувреме имахме щастието и късмета да вкараме два бързи гола, след което стана много по-лесно.

През първото полувреме ни беше трудно да влезем в ритъм, защото имаше много спирания на играта. Контузията на Вион, след това ВАР се намесваше. Това повлия на ритъма, но през второто полувреме имахме късмет да вкараме два бързи гола и стана по-лесно.

Разполагаме с 25 футболисти и всеки трябва да играе. Матей и Петров не играха, защото искахме да заложим да други и те да поддържат ритъм на игра. С футболистите, които пуснахме в игра, знаехме, че ще имаме предимство при центриранията. Така и стана голът на Мено Кох.

Дори не знаех, че имаме 9 поредни победи като гост. Всеки мач, който ни предстои, е най-важният. Ще се концентрираме към дербито с Левски. След това ни остават 10 финала. Левски е много добър отбор, играе по страхотен начин. Очаквам да стане качествен мач, защото играят добре”, заяви Саша Илич.