Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Хайнц: Труден мач, а сега идва голямото дерби

Звездата на ЦСКА - София Тобиас Хайнц даде мнението си след победата над Славия с 2:0 в efbet Лига. Норвежкият халф се отчете с две асистенции.

Привържениците на ЦСКА - София с ефектна хореография в "Овча купел"

"Беше наистина труден мач, особено първото полувреме. Нямаше достатъчно динамика, играта беше накъсвана. След гола за 1:0 от корнер нещата тръгнаха по-добре. През второто полувреме знаехме, че трябва да променим нещата, искахме победата, радвам се на тези асистенции.

ЦСКА - София нямаше проблеми на "Овча купел", топ съдия отмени автогол заради засада

До първия гол такива мачове винаги са тежки. Работим много върху статичните положения, преди всеки мач се готвим индивидуално според съперника. Чувствам се страхотно в ЦСКА, справям се добре, успях да се впиша в тима, преследваме нашите цели. Сега идва мачът, за който всички говорят и всички чакат. Чувал съм много за това дерби, ще бъде интересно, трябва да подготвим добре и да работим доста", каза Тобиас Хайнц.