Пирин (Благоевград) се наложи над Витоша в проверка

Пирин (Благоевград) победи Витоша (Бистрица) с 3:1 в приятелската среща, която се проведе в базата на "орлетата" в село Рилци. Владимир Медвед откри резултата в 14-ата минута, след като получи чудесно извеждащо подаване от Борис Тютюков. Витоша изравни с гол на Християн Димитров, който се разписа с удар отблизо след изпълнение на ъглов удар в самия край на полувремето.

В 50-ата минута младият Юлиан Тумбев бе изведен от Борис Тютюков и отбеляза с техничен удар сам срещу вратаря.

В 73-ата минута Дмитро Семенив се разписа след хубаво подаване на Данило Кондраков в наказателното поле.

Съставът на Пирин: Ковальов (75-Й.Димитров), Велев (25-Будинов, 46-Тумбев), Сенхаджи(75-Костов), Бачев, А.Йорданов, Шоколаров (75- В.Янев), Макрецкис (75-Л.Тодоров), Бенгюзов (46-Кондраков), Медвед (75-Маринополев), Тютюков (80-Педински), Семенив.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"