Петев: Заслужена победа, имаше реакция, което е похвално

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев даде мнението си след победата на своя тим над Черно море. Това бе повторен дебют за старши треньора на "орлите", а неговият тим се наложи с 3:2.

Десподов се развихри и спаси повторния дебют на Петев в Лудогорец

"Доста нервен мач, мога да кажа, че нашият отбоер се стара. В началото бяхме под напрежение, не бяхме убедителни. Черно море стигна до 2 гола с 2 атаки и при втория гол мисля, че 15-20 минути имахме доминация, но една наша грешка ни коства изоставане в резултата. Постарахме се и на полувремето да засилим играта през фланговете. Напълно заслужено победихме, имаме млад отбор, качество и много работа.

Имаше реакция, което е похвално. Не е лесно, естествено, здрава психика е нужна в тези ситуации, но е радващо че взехме трите точки.

Важно за мен е как реагират в определени ситуации. За 3 дни е трудно да имаш чиста снимка в главата. Нашата цел е да работим и да печелим", заяви Петев.

Снимки: Startphoto