Лудогорец III вкара шест пъти на Локо (Русе)

Лудогорец III разгроми Локомотив (Русе) с 6:2 в Разград. Двубоят е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. 180 секунди след началото, Тончо Георгиев подаде от фланга и Валентин Цветанов откри головата сметка на домакините. След още толкова време обаче Драгош Фирцулеску изравни от дузпа. Петър Кирев тресна гредата на русенската врата в 13-ата минута. В 30-ата капитана на разградчани Димитър Иванов се възползва от пас на Никола Тодоров и отново изведе напред селекцията на Захари Сираков.

Гостите не се предадоха и само след 180 секунди Бисер Георгиев изравни. Голеадата продължи с попадение в 38-ата минута на Кирев след асистенция на Тончо Георгиев. Последният реализира четвъртия гол след подаване на Давид Георгиев малко преди почивката. Скоро след нея разградския капитан уцели гредата. В 78-ата минута Цветанов вкара с глава петия гол след центриране от корнер на влезлия като резерва Стивън Вълчев. По идентичен начин, но след центриране на Кънчев от фаул, друга резерва Джан Ниязи оформи с глава окончателното 6:2.