Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:2

Павликени излъга Партизан накрая

В Павликени, едноименния тим надви Партизан (Червен бряг) с 2:1. Срещата е от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мачът беше равностоен с лек превес за домакините, които заложиха на контраатаките. На два пъти Тодор Чирпанов, по веднъж Стефан Гинчев и Христо Марков пропуснаха да открият резултата през първата част. Отсреща пък Калоян Тодоров стреля, вратаря изби, но Леон Илиев не успя да насочи топката в мрежата на Павликени.

Калоян Тодоров даде преднина на червенобрежкия тим с шут от границата на наказателното поле в 71-ата минута. Скоро обаче в защита на Партизан се получи неразбирателство и Пламен Илиев изравни с глава в 75-ата минута. Накрая Георги Петков фаулира Стефан Гинчев. Потърпевшият осигури победата след перфектно изпълнен на фаул.