Партизан излъга Боруна

Партизан (Червен бряг) измъкна 2:0 у дома срещу Боруна (Царева ливада). Срещата е от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Още преди началото тарана на гостите Иван Иванов се контузи. Получи се изключително оспорван, и равностоен мач. В началните секунди Александър Скорчев излезе сам срещу червенобрежкия вратар, но не успя да го преодолее. В 9-ата минута обаче комбинация между играещия треньор Любомир и Милен Тонев завърши с гол на последния за 1:0.

Изоставащи в резултата, гостите натиснаха след почивката, а съперника заигра на контраатака. В 75-ата минута стража на Партизан спаси опасен удар с глава на Йоан Петков. Христо Димов и Леон Илиев пък отправиха удари към отсрещната врата. После Стивън Манолов вкара за Боруна, но рефера не зачете попадението, заради засада. Протестите на гостите не доведоха до нищо. В 82-ата минута Здравко Кръстев навърза двама, подаде на Леон Илиев, който реализира за 2:0. От Боруна оспориха гола, заради засада, но съдията подмина безмълвно протестите. Малко след това не зачете гол на тима от Царева ливада и пак заради засада.