Партизан тръгна с разгром

Партизан (Червен бряг) започна пролетния полусезон на Северозападната Трета лига с 6:2 като гост на Ювентус (Малчика). Срещата е от 16-ия кръг на първенството. Селекцията на играещия треньор Любомир Иванов дръпна с класическа преднина за половин полувреме. В 5-ата минута Христо Димов откри головата й сметка след пробив и пас на Калоян Тодоров. В 18-ата беше изпълнен корнер, играч на домакините изби топката, но Милен Тонев я посрещна от въздуха и стана 0:2. Леон Илиев пък реализира с шут от 25 метра.

При друга ситуация, той открадна топката, подаде я на Димов, но Иван Николов спаси удара. Румен Миков пропиля шанс на Ювентус до почивката. След нея червенобрежкия тим започна с лежерно темпо и скоро беше наказан. Капитанът Валентин Антонов стреля точно за 1:3 в 57-ата минута. Съотборникът му Атанас Василев върна интригата с бомбен удар и разликата стана само гол. Едва тогава гостите се събудиха. Калоян Тодоров реализира от фаул, а стража на съперника в опита си да избие се контузи и напусна терена. Смените в отбора му вече бяха извършени и на вратата застана Антонов. В 76-ата минута Тонев вкара след подаване на Леон Илиев. Секунди преди края Момчил Стоянов преодоля двама и фиксира окончателното 2:6.