Боруна отнесе Вихър

Боруна (Царева ливада) победи гостуващия му Вихър (Славяново) с 4:1. Двубоят е от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Илиян Трифонов можеше да бие с по-голям резултат. Още в началните минути нападателите на Боруна пропуснаха на два пъти да открият резултата. Това се случи в средата на полувремето, когато Йоан Петков стреля неспасяемо от границата на наказателното поле.

Благовест Ленков обаче възстанови равенството в 36-ата минута. Секунди преди почивката Антониан Харалампев вкара с глава за 2:1. Той се разписа и четвърт час след началото на втората част. Васил Андреев постави точка на спора с красив финал, реализирайки със странична ножица.