Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Ботев (Ихтиман) загуби у дома от Банско

Ботев (Ихтиман) загуби домакинството си от Банско с 1:2 в мач от 21-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата предложи интересен футбол и положения имаше и пред двете врати. Борислав Балджийски на няколко пъти стреля опасно към вратата на Банско, но не сполучи да се разпише в началните минути. Гостите опипваха почвата, но през първата част не съумяха да матират вратаря Димитров.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

През втората част Банско съумя да реализира две попадения и дръпна на съперника. Ботев намали чрез Ивайло Величков, който се появи като смяна през втората част в 75-ата минута, но до края домакините не успяха да стигнат до равенството. Банско е на 5-ото място, а Ботев е 9-ти.