Марек без проблеми в Ихтиман

Марек (Дупница) победи Ботев в Ихтиман с 2:0. Двубоят е от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига – Група А. Лидерът не остави съмнение в превъзходството си. Домакините пък играха почти цяло второ полувреме с намален състав. Николай Ганчев откри резултата в средата на първата част, когато излезе зад защита и прехвърли ихтиманския страж.

След пробив и пас от дясно, топката попадна у Дани Гогов в 38-ата минута и той реализира второто попадение. В 50-ата Балджийски от Ботев беше отстранен с червен картон. В 55-ата пък Милен Иванов пропусна да вкара дузпа за Марек. После голмайстора Ганчев уцели гредата. Дупничани извършиха пет смени и противника осъществи натиск, създаде ситуации, но не успя да стигне поне до почетно попадение.