Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:0

Николай Киров: За пореден мач тръгваме лековато през първото полувреме

Старши треньорът на Берое Николай Киров заяви, че не е доволен от начина, по който тимът е влязъл в двубоя срещу Ботев (Пловдив), загубен от заралии с 0:1. Наставникът на старозагорци разкри и къде неговият отбор е срещнал трудности.

"Трябва да отбележим гол, а условието е да се уцели вратата. Нашите удари през втората част минаваха далече от противниковата врата. Имахме един или два точни удара. Отбелязаха ни попадение на контраатака. Лошото е, че за пореден мач през първата част тръгваме лековато, а през второто полувреме искаме да наваксаме нещата, но не всеки път се получава.

Ботев (Пд) взе глътка въздух след успех срещу Берое

Спрямо резултата търсим съответните промени. Надявам се през следващата седмица да имаме малко повече опции. При негативен резултат имаме малко опции за реакция. Работим върху изглаждането на взаимовръзките в самия състав.

Не съм доволен от взаимодействията, почти нямаше комбинация. Повече разчитахме на стрелба от далечно разстояние, а имахме възможност за комбиниране.

Днес ситуациите пред нашата врата дойдоха след наши атаки. При бърз преход на противника от фаза защита в атака не реагираме добре", каза Киров.

Снимки: Startphoto