Септември (Симитли) с обрат срещу Пирин Рз у дома

Септември (Симитли) надделя с 3:1 над Пирин (Разлог) в среща от 20-ия кръг на Югозападната Трета лига - Зона 2. Мачът се игра в събота, при перфектни условия на терена в спортен комплекс „Арена“ – Симитли. С тази победа възпитаниците на Стефан Гошев запазиха шансовете си за скъпоценното 5-то място.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Головете за победителите отбелязаха Тодор Траянов, Владислав Златинов и Веско Весков през второто полувреме на срещата. Преди почивката Александър Александров -Аци откри за Пирин. Гостите играха цял час с човек по-малко. Вратарят им Захари Димитров получи червен картон от главния съдия Ивайло Стоянов.

В следващия кръг Септември гостува на дубъла на Левски, а Пирин приема в Разлог Рилски спортист Самоков.