Вихрен (Сандански) с първа пролетна победа

Отборът на Вихрен (Сандански) победи с 2:1 Септември (Симитли) у дома в среща от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига. Всичко по-интересно в мача стана преди почивката, когато бяха отбелязани и трите попадения.

А и трите бяха дело на футболисти на домакините. Те поведоха с голове на Томи Костадинов и Даниел Пехливанов, но в последната минута на полувремето Рафаил Пърликов си отбеляза автогол.

При попадението на Септември домакините имаха претенции към главния съдия Георги Димитров, който подмина нарушение срещу откъсващия се сам срещу вратаря Пехливанов, а при последвалата контраатака гостите стигнаха до гол.

Резултатите от Югозападната Трета лига

В следващия кръг Вихрен ще гостува на Рилски спортист, а Септември (Симитли) пък ще приеме Пирин (Разлог).