Моралес: Имахме доста положения, но реализирахме само едно

Старши треньорът на Ботев (Враца) Даниел Моралес говори след поражението на тима с 1:2 от Спартак (Варна) в двубоя от 21-ия кръг на еfbet Лига.

Спартак (Вн) устиска победата срещу Ботев (Вр) и продължава да мечтае за оцеляване

"Имахме лош старт. Знаехме, че Спартак се нуждае от точки. Те се хвърлиха в първите минути. След 20-25 минута на първата част, ние започнахме да контролираме нещата. През второто полувреме с едно влизане в наказателното поле ни вкараха гол. Имахме доста положения, но реализирахме само едно.

Футболистите се раздадоха, но трябваше още. Липсват още неща, но ще работим повече, за да подобрим играта. Вдигаме главата. Свърши една битка, но войната продължава", заяви Моралес.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"