Черноломец (Попово) изравни накрая във Велико Търново

2:2 приключи приятелската среща във Велико Търново между втория отбор на Етър и Черноломец (Попово). Стана равностоен двубой с още голови положения. Александър Гугучков пропусна в началото да вкара в празната поповска врата. Той обаче коригира мерника си в 25-ата минута, когато получи топката на дузпата и я насочи в мрежата. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Интригуващи бяха последните 20 минути. Първо Тихомир Кънев изравни от дузпа. В 75-ата минута обаче Иван Петков прехвърли вратаря и Етър отново поведе. Този резултат се запази до последните секунди, когато Дани Бонев фиксира окончателното 2:2.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!