Партизан победи старшата на Спартак (Плевен)

Партизан (Червен бряг) надигра юношите старша възраст на плевенския Спартак с 4:2 в приятелска среща. Пълна доминация за селекцията на играещия треньор Любомир Иванов. Отборът му имаше два гола аванс до 20-ата минута с попаденията на Христо Димов и Калоян Тодоров. Димов направи резултата класически в 26-ата минута. Десетина по-късно Павел Челестинов вкара за Спартак. Атанас Петров пък върна интригата, четвърт час след почивката – 3:2. В 76-ата минута Милен Тонев изпрати топката за четвърти път в плевенската мрежа. Вратарят на Спартак спаси опасни удари на Тодоров и Леон Илиев. Последният тресна два пъти гредите. Веднъж същото стори и Теодор Любомиров. Тодоров пък излъга вратаря, но търкулна леко топката към плевенската мрежа и съперник я изби.