Партизан вкара два пъти на Дреновец

Партизан се наложи с 2:0 над Дреновец в приятелска среща, играна в Червен бряг. Герай за домакините е Калоян Тодоров. Той откри резултата в 10-ата минута след пас на Леон Илиев. Двамата повториха същото след половин час. Стана мач с много голови положения пред двете врати. Още една възможност имаха футболистите на Партизан до почивката. Пред тяхната врата обаче имаше три критични моменти. Деян Захариев и Филип Георгиев се измъкнаха очи в очи с вратаря, но не успяха да го надиграят. Подобен шанс се откри и пред Абду, но той пък не уцели топката. След почивката бяха извършени доста смени. Милен Тонев и Христо Димов пропуснаха да вкарат за червенобрежкия тим. Отсреща Димитър Кирянов уцели гредата, а Теодор Борисов стреля на сантиметри от външната й страна.

„Като за първи мач съм доволен от показаното от нашия отбор. Отлично включване на новите ни попълнения Пламен Венелинов, Леон Илиев и Ангел Блажев. И тримата много бързо се интегрират в колектива“, коментира играещия треньор на Партизан Любомир Иванов.