Янтра (ПТ) с минимален успех над Боруна

Янтра (Полски Тръмбеш) спечели с 2:1 гостуването си на Боруна (Царева ливада) в приятелска среща. Домакините започнаха по-добре и още в началото Златко Радослав откри резултата с шут от 20 метра. Съотборникът му Васил Андреев можеше да удвои след ефектно изпълнение на задна ножица. Пред отсрещната врата с попадение се размина Любомир Генчев. Малко след почивката съотборника му Тони Маречков прехвърли вратаря при опит за центриране за 1:1. В средата на втората част Исмаил Мастънов центрира и Мартин Минчев с глава осигури победата за Янтра. Гостите пропуснаха да вкарат още чрез Калоян Илиев, Маречков и Генчев.