Академик (Свищов) вкара четири пъти на Янтра (ПТ)

Академик (Свищов) спечели с 4:0 срещу Янтра (Полски Тръмбеш) в приятелска среща. Домакините проведоха постепенна атака в 5-ата минута, Владислав Георгиев подаде и Кристиян Иванов откри головата им сметка. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. В 53-ата минута Мартин Колев завърши индивидуална акция с попадение. Той асистира за гола на Николай Маринов в 65-ата минута. Десетина минути по-късно, рефера отстрани по един състезател на двата отбора с червени картони. Веднага след това Петър Петров с прехвърлящ удар реализира четвъртото попадение.