Тодор Янчев: Хубавото е, че показахме характер

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Тодор Янчев говори след успеха на тима с 2:1 над Чукарички в контролна среща.

ЦСКА 1948 обърна Чукарички, Карагарен с първи гол

"Винаги е хубаво, когато отборът побеждава. От мач на мач тимът изглежда по-добре. Хубавото е, че показахме характер и обърнахме резултата. Победите дават увереност и самочувствие. Такава победа винаги е добре за отбора.

Има удар в глезена на Педриньо. До утре ще знаем какво му е състоянието.

Още в началните минути на второто полувреме видяхме лицето, което искаме да наблюдаваме. Играчите виждат, че има конкуренция на всеки един пост. Трудно ми е да определям стартовия състав. Играчите са амбицирани, а целта пред отбора е голяма", заяви Янчев.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"