Локомотив (София) допусна поражение от Войводина

Отборът на Локомотив (София) загуби с 0:2 от Войводина в контролна среща, която се проведе в Турция. Попаденията за сръбския тим реализираха Иван Вукчевич (47) и Владислав Милетич (72).

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Първата интересна ситуация в проверката дойде в 10-ата минута, когато Франса проби отляво и стреля, но стражът на сръбския тим се справи. Малко по-късно Димитър Митков пусна пас към Юлиан Ненов, който не се забави и центрира в наказателното поле, където се получи разбъркване, но кълбото не попадна във Франса.

В 17-ата минута Урош Кабич опита да затрудни Бабакар Гай с мощен шут, но вратарят изби в корнер. В 23-ата минута Димитър Митков бе близо до първия гол. Нападателят на "железничарите" отправи техничен удар, но опитът му премина на сантиметри от целта.

Втората част стартира ударно за Войводина, след като две минути след подновяването на играта Иван Вукчевич се разписа с удар от близка дистанция.

В 53-ата минута Красимир Милошев шутира от далечна дистанция, но топката прелетя далеч от целта. Малко по-късно Дими Бакалов засече с глава центриране от корнер, но Лазар Царевич отрази удара на атакуващия футболист на Локомотив.

В 72-ата минута Владислав Милетич се възползва от грешка в защитата на "железничарите", разписвайки се от близка дистанция.

Отговорът на столичани бе моментален. Резервата Илия Димитров стреля много опасно с глава, но топката не се спря в мрежата на Царевич. До края на срещата футболистите на Локомотив (София) се опитаха да стигнат до гол, но защитата на Войводина се справи.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ВОЙВОДИНА 0:2

0:1 Вукчевич (47)
0:2 Милетич (72)

Стартови състави:

Локомотив (София): 1. Бабакар Гай, 12. Бруно Франко, 44. Божидар Кацаров, 26. Красимир Милошев, 33. Алан Диас, 39. Антонио Вутов, 94. Юлиан Ненов, 13. Селсо Рапосо, 11. Франса, 45. Димитър Митков, 15. Лука Иванов

Войводина: 25. Царевич, 15. Йеличич, 18. Антониевич, 30. Букинач, 14. Милетич, 22. Буснич, 34. Коканович, 99. Вукчевич, 70. Кабич, 31. Ковачев, 19. Милошевич