Анте Шимунджа отправи критика към футболистите си и заговори за нов трансфер

Старши треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа сподели мнението си след равенството (1:1) със Заглебие (Любин). Наставникът на "орлите" разкри, че не е останал доволен от началото на двубоя.

Още в първата минута полският тим откри резултата, а българският шампион изравни малко преди почивката. Шимунджа коментира и тежката контузия на Рик Джонатан, която ще го извади от терените до края на сезона.

Голям удар за Лудогорец: играч получи една от най-тежките контузии във футбола

"От това, което видях през първото полувреме, не останах доволен - представянето на отбора и начина, по който започна мачът. Играчите знаят, че няма как да съм доволен от това.

Имахме известни проблеми в хода на мача, направихме промени и през втората част показахме различно лице.

Със сигурност Рик е играч, от когото се нуждаем. Той може да прави разликата в нашите двубои. Стискаме му палци да се завърне възможно най-скоро.

Най-вероятно ще се нуждаем от негов заместник. Към момента имаме двама-трима флангови футболисти, а трябва да се борим на три фронта. Вероятно ще трябва да се подсилим в тази зона.