Левски намери нов опонент за пропадналата контрола с Краснодар

Левски успя да уреди нова контрола за 17 януари (вторник). Вече стана ясно, че проверката с руския Краснодар на тази дата няма да се състои и "сините" бързо са реагирали в ситуацията.

Столичният гранд ще се изправи срещу шампиона на Кувейт Ал Кувейт във втората си проверка по време на подготвителния лагер в Дубай, ОАЕ. От клуба обявиха, че двубоят e насрочен за 15:00 часа българско време и ще се играе на базата на "сините" - "JA Sport & Shooting Center".

Руски отбор отмени контролата си с Левски в Дубай

Ал Кувейт е лидер във временното класиране на първенството на Кувейт с 4 точки преднина пред втория в класирането - Ал Араби. Шампион на страната 17 пъти, победител в турнира за Купата на Емирството 15 пъти и петкратен носител на Суперкупата на страната. Трикратен победител в турнира за Купата на азиатската футболна конфедерация.

Футболистите на Левски подновиха тренировки

Левски вече изигра една контрола по време на лагера си в Дубай. По-рано през седмицата столичани надвиха с 2:1 Ал Насър от ОАЕ.