Сензацията Ланс продължава с изумителното си представяне

Приятната изненада Ланс спечели с 1:0 мача си срещу Оксер от 19-тия кръг от Лига 1.

Единственото попадение отбеляза Пжемислав Франковски в 60-ата минута от дузпа. В 66-ата минута Сулейман Туре от Оксер пък получи втори жълт картон и бе изгонен.

С този успех Ланс продължи страхотното си представяне и е на 2-ра позиция във временното класиране, само на 3 точки от лидера Пари Сен Жермен. Тимът записа рекордна десета поредна победа като домакин и вече има цели седем успеха в последните си 9 срещи от Лига 1.

Оксер пък остава в зоната на изпадащите на 18-ата позиция, като това беше пета поредна загуба в първенството за отбора.