ФК Сливен и Родопа си вкараха по два пъти

2:2 приключиха в Сливен едноименния тим и Родопа (Смолян). Двубоят е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Обнадеждаващо начало за домакините, които четвърт час след началото имаха преднина. Осигури я Петър Принджев от дузпа.

ФК Сливен: Ще използваме всички футболни прийоми

Смолянският тим реагира мигновено и за десетина минути направи обрат. Заслугата е на Михаел Кисьов, който първо изравни, а в 26-ата минута завърши самостоятелен пробив с точен удар – 1:2. Голмайсторът имаше още две възможности да се разпише до почивката. След нея младия сливенски тим взе инициативата и докрая доминираше. Георги Костов изравни в 62-ата минута.

Родопа: Изключително тежка битка

В оставащото време пропуски направиха Иван Стоянов, Иван Петров, влезлия като резерва Йордан Йорданов и два пъти Кристиян Стоилов. Футболистите на Родопа доиграха последните минути в глуха защита, но удържаха хикса.