Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 2:1

Асеновец спечели в Сливен

Асеновец (Асеновград) надви с 2:1 в Сливен едноименния тим и се укрепи сред челниците в класирането. Двубоят е от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Успехът осигури Тодор Тодоров с двете си попадения. Отборът му контролираше събитията на терена. Създаде и още няколко ситуации пред отсрещната врата. Триходова комбинация завърши с извеждащо подаване на Мулту Алиев към Тодоров и голмайстора откри резултата, четвърт час след началото.

ФК Сливен: Задължително трябва да спечелим

Той удвои от голлинията в 35-ата минута, след като съотборник му свали центрирана от корнер топка. Футболист на домакините уцели гредата в 70-ата минута. В 78-ата Иван Стоянов реализира почетното попадение от дузпа.