Спартак (Пловдив) и ФК Сливен не се победиха, но демонстрираха футбол на професионално ниво

2:2 приключиха в Пловдив местния Спартак и едноименния тим на Сливен. Двубоят е от 18-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мачът беше на ниво Втора професионална лига. Хиксът е закономерен, имаше и още голови положения пред двете врати. Първото полувреме завърши без попадения.

Четирите гола паднаха само за десетина минути след почивката. В 55-ата влезлия като резерва Тодор Тимонов даде аванс на пловдивчани. Скоро обаче Кристиян Стоилов изравни. В 63-ата минута Георги Лазаров отново изведе напред Спартак. След 180 секунди обаче Стоилов се разписа за втори път – 2:2.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!