Светкавица спря Септември (Тервел)

0:0 приключиха в Търговище, местния Светкавица и лидера Септември (Тервел). Двубоят е от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Още в 4-ата минута Владислав Мирчев пропусна да вкара за гостите с глава пред празната врата.

Светкавица излиза срещу лидера

Десетина минути по-късно Теодор Кирчев от домакините напусна с контузия. В средата на първата част заради травма излезе и Васил Добрев от тервелския тим. Зафер Инан пропиля отличен голов шанс за домакините в 38-ата минута. Същото направи и съотборника му Севастиан Георгиев, 120 секунди преди почивката. През втората част футболистите на Септември натиснаха, а съперника им се бранеше умело и провеждаше контраатаки. Румен Николов от гостите пропусна да вкара с глава.

Септември (Тервел): Да си свършим работата

Съотборникът му Димитър Михалев не уцели вратата отблизо. При друга атака, нападател стреля в аут. Търговищкият вратар пък спаси още едно опасно положение.