Двойна радост за треньора на Септември (Тервел) – стана баща на момче, а футболистите му биха Лудогорец III

Щастливи часове за Красимир Неделчев, треньор на Септември (Тервел). Вчера съпругата му роди второ дете – момче (първото е момиче), а днес футболистите му победиха у дома Лудогорец III (Разград) с 3:2 и запазиха лидерската си позиция. Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана изключително интересен мач, голови положения пред двете врати, а гостите завършиха с намален състав. В 7-ата минута Владислав Мирчев изведе домакините напред в резултата, засичайки с глава центрирана топка от Денис Кадир.

Септември (Тервел): Задължително трябва да спечелим

След още толкова време Анастас Пемперски изравни с глава след центриране от корнер. Пак с глава Евгени Стоянов насочи топката в гредата на разградската врата в 29-ата минута. В 42-ата Кадир подаде, Румен Николов стреля с глава в гредата и кълбото спря в мрежата. Десетина минути след почивката, Мирчев се разписа за втори път след центриране на Христо Станчев. Скоро Кадир уцели гредата. В 68-ата пък влезлия като резерва Джан Ниязи реализира второто попадение за разградчани. Течеше 85-ата минута, когато Петър Георгиев ритна футболист на Септември и рефера му вдигна втори жълт и червен картон. Накрая Умут Руфи предотврати изравняване, избивайки топката от голлинията.