Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Янтра (ПТ) скъса „студентите“

Янтра (Полски Тръмбеш) победи Академик в Свищов с 4:1. Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Не бяха изминали и 100 секунди от началото, когато Любомир Генчев оплете топката в мрежата на домакините след прецизно изпълнен фаул. Минималният аванс на гостите се запази до началото на втората част. Тогава Красен Славчев удвои с глава след центриране от корнер. Петър Петров върна интригата с неспасяем шут от 30 метра за 1:2 в 70-ата минута.

В Академик (Свищов) притеснени дали ще съберат 11 футболисти

Десетина по-късно обаче Генчев овладя топката на гърди и отново вкара. Накрая той подаде на Ростислав Данчев, който реализира четвъртото попадение за Янтра.