Дубълът на Ботев (Враца) тресна здраво Павликени

Вторият отбор на Ботев (Враца) победи у дома едноименния тим на Павликени с 4:0. Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Юношеската формация на домакините доминираше през 90-те минути и можеше да бие с повече. Пламен Спасов откри резултата в 20-ата минута, когато излезе сам срещу вратаря и насочи топката в мрежата му. В средата на втората част блесна Радослав Захариев. Той удвои резултата след пас на Петър Кепов в 59-ата минута.

В Ботев II (Враца) са доволни, че мерят сили със силните

Четвърт час по-късно се разписа за втори път, като асистенцията беше на Георги Георгиев. Последният стана съавтор и на красивото попадение със задна ножица на Митко Панов в 82-ата минута.