Илич: Задава се трудно гостуване - ако ЦСКА иска да се бори за титлата, трябва да победи Ботев

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич даде мнението си след победата с 4:0 над Хебър (Пазарджик). Сръбският специалист изрази задоволство от играта на момчетата му и хвърли светлина към следващия мач на "червените" - гостуването на Ботев (Пловдив) в сряда.

ЦСКА - София громи и оглави efbet Лига

"Днес играхме добре, въпреки че играхме срещу един от по-слабите отбори. Това, което показахме в част от мача с Лудогорец и днес, е ветропоказателят как трябва да изглеждаме. Последните два мача играхме с тази система заради профила на футболистите, които имаме. Днес защитата ни игра доста високо и открадна доста топки, взе много от пространството на противника - това искам да виждам, днес тримата в защита се справиха отлично със задачите си.

Манчев: Допуснахме доста леки голове, въпреки че бях предупредил играчите

Радвам, че Назон и Морено вкараха по два гола. Задачата на нападателите е да вкарат, и Шагоян вкара, но голът му беше отменен. Имахме задача да вкаваме и още голове, не само тези четири. Не вкарахме още и заради егоизъм на част от играчите, но ги разбирам.

19 ЦСКА - София - Хебър

Предстоят ни доста мачове в следващите двайсетина дни, трябват ни всички футболисти, на които можем да разчитаме. Сега идва едно от най-трудните гостувания, но ако ЦСКА иска да е в борбата за титлата, трябва да взима такива гостувания. Мисля, че атмосферата, която ще направят феновете, е още една причина футболистите да покажат по-добро лице", заяви Саша Илич.

Снимка: startphoto.bg