Манчев: Допуснахме доста леки голове, въпреки че бях предупредил играчите

Наставникът на Хебър (Пазарджик) Владимир Манчев говори след загубата с 0:4 от ЦСКА - София. Един от любимците на червената публика призна, че момчетата му не са играли по начина, по който той е искал.

ЦСКА - София громи и оглави efbet Лига

"Смятам, че стояхме доста добре през първите 45 минути. Голът, който допуснахме, не ни попречи. През второто полувреме допуснахме още грешки, паднаха още голове, след червения картон вече беше невъзможно да се противопоставим. Допуснахме голове по доста лек начин, въпреки че бях предупредил играчите. Продължаваме да работим, трябва ни време.

19 ЦСКА - София - Хебър

Пред нас има страшно много работа, опитваме се да променяме доста неща в игрово отношение, някои неща се получават, други ни куцат. Няма как да стане от днес за утре. За мен беше голямо вълнение днес да се върна на този стадион, искахме да зарадваме нашите привърженици, надявам се да върнем феновете на стадиона - всичко, което правим, го правим заради тях.

Не крия, че съм развълнуван от днешната среща, но по време на мача бях фокусиран върху това, което беше на терена. Не се получи това, което искахме. Искахме малко повече да държим толкова, но ЦСКА не ни позволи. През второто полувреме отпаднахме физически, головете им ни разколебаха", заяви Владимир Манчев след поражението на "Армията".

Снимки: Владимир Иванов